Тиждень природознавства

З 31.10.11 по 04.11.11 в Кардашинській ЗОШ був проведений тиждень природознавства в початкових класах, відповідальними були вчителі Трегуб А.В. та Голофастова Г.С. Відкриття тижня почалося з лінійки. Діти отримали завдання та дізналися про план проведення цього заходу

На другий день учні початкових класів ходили у парк на екскурсію, де спостерігали за змінами в природі, малювали малюнки та власноруч виготовляли екібани з природного матеріалу. До школи поверталися з бадьорим настроєм та рум’яними щічками.

PHT4

До третього дня діти готувалися вдома самостійно: добирали прислів’я і приказки про рослинний і тваринний світ. З великим задоволенням приймали участь у екологічній вікторині «Все про все». Переможцями стали: Буренко Богдан (4 клас) та Пласкальна Олена (3 клас).

Була проведена виставка дитячого малюнку на тему «Природа рідного краю», гарна фотовиставка «Я серед природи». А з яким ентузіазмом і завзяттям діти виконували колективну роботу в техніці гравюра на тему «Листопад».

PHT5Ключовим моментом в проведенні цього тижня стали по-робки з природного матеріалу, які учні виготовляли разом з батьками. Журі оцінило кожну роботу, були заохочувальні призи та грамоти.

Трегуб А.В. провела виховну годину «Сторінками червоної книги». Завершальним етапом був КВК, який проводила Голо-фастова Г.С. Діти були поділені на команди, підібрали цікаві завдання та запитання.

Діти працювали активно, зосереджено, а головне — дружно. Тиждень минув дуже швидко. Всі були задіяні роботою і незчулися, як треба підбивати підсумки.

Трегуб Олена Василівна, вчитель початкових класів