Новорічні ранки

Новий рік, мабуть, — єдине свято, від якого завжди чекають дива і дорослі, і малеча. Але з найбільшим захватом чекали новорічного свята найменші школярі — учні 1 — з класів, які ще вірять у казки і не завжди впізнають під кожухом Діда Мороза одного із старшокласників (у цьому році його роль виконував учень 8 класу Тоцький Іван, а його онучкою була дев’ятикласниця Федоренко Олена).

7Малюки із величезним задоволенням і майстерністю перевтілились у казкових героїв і розповіли цікаву історію про їхні пригоди. Юні актори дуже сподобались гостям свята, підкорили серця глядачів чудовим співом, загальними танцями, проникливим декламуванням. Кого тільки не було на святі: і Баба Яга, і Дюймовочка, і Алладін, і мушкетери, і феї, і принцеси, і людина-павук, і багато інших героїв, які просто вражали гарними костюмами. їхні таланти оцінили і Дід Мороз зі Снігуронькою, які привітальні слова доповнили солодкими подарунками та призами від наших постійних спонсорів — приватних підприємців Холодняк Т.М.,КрилатовоїВ.В., Катушис І.Є. та Білого Д.І.

4Після закінчення свята діти охоче фотографувалися біля красуні-ялинки на згадку про новорічне диво, яке ніколи не повториться.

Свистухіна Ірина Миколаївна, педагог-організатор