День захисту дітей — 2012

Недаремно із всіх 365 днів року для дитячого свята обрали саме цей літній день. 1 червня — як перша сторінка чарівної дитячої казки. В ній буде все, що захочеш: походи, розваги, подорожі…

Діти — найкращий народ на світі. Веселі й бешкетливі, сумні й смішні, а іноді не за віком серйозні, наповнюють життя змістом

Тому ми дорослі хочемо, щоб ви росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край, щоб вас завжди чекало прекрасне майбутнє і здійснення всіх мрій.

9

Отож і в нашій школі хотілося б, щоб цей день запам’ятався дітям назавжди. Було проведено веселе свято, в якому був задіяний кожен учень. Спочатку діти декламували вірші, потім співали веселі пісні і водили хоровод дружби. А як же веселі конкурси і змагання, які зайняли більшу частину свята. Всі були умілими, розважливими, розсудливими. Осторонь не залишилося жодного учня. Після свята був проведений конкурс малюнків на асфальті. А вже потім всі дружно вирушили в подорож до міста Гола Пристань на теплоході. Захопленню не було меж, адже наші маленькі, бачили теплохід вперше.

Після годинної екскурсії всі веселі, піднесені, захоплені, з бадьорим настроєм поверталися додому. Цей день запам’ятається назавжди. Адже дитинство наших дітей повинно бути щасливим, мирним та радісним.