День господаря і господарочки

12 червня у пришкільному таборі відпочинку «Сонечко» відбувся день «Господаря та господарочки». З самого ранку діти обдумували, які страви будуть готувати, та як їх презентувати. Після сніданку всі розійшлись по загонах і дружно взялися до роботи. Одні нарізали овочі та фрукти, інші зайнялися напоями, а старші дітки думали над тим, як краще назвати страви і презентувати їх. 

I загін «Рерзі-Соїа» приготував смачні й цікаві страви: «Бутерброди по-кардашинськи», закуска «Скелетики», десерт «Зірочка». Захищали свої витвори піснею «/Ііто-літечко».

II загін «Перепитульки» приготували смачні та оригінальні страви: салати «Доларе» та «Тюльпан», закуску «Огірок у шубі», десерт «Кардашинське диво». Все це презентували запальним танком.

5

Після обіду Вовк Ірина Миколаївна провела з дітими розважальну програму. Діти змагалися в номінаціях: «Найкращий майбутній татусь», «Найкраща майбутня матуся», «Найкращий господар», «Найкраща господарочка», «Найшвидший водонос». В номінації «Найкращий майбутній татусь» перемогли — Пашкевич Євген та Семчук Василь; в номінації «Найкраща майбутня матуся» — Федоренко Крістіна та Трегуб Яся. Свої вміння у забиванні цвяхів продемонстрував Пашкевич Захар і отримав звання «Найкращий господар», а «Найкращою господарочкою» стала Свистухіна Катя, яка показала свої вміння у чистці картоплі. «Найкращим водоносом» став Настасієнко Андрій, який ложкою наніс найбільше води у склянку.

Дітям дуже сподобався День туризму — всім було весело і цікаво.