Випускний бал

В останній день весни відбувся у школі випускний вечір. У доросле життя із шкільних стін відправилося дев’ять випускників.

Символічну стрічку, яка відкрила дорогу дев’ятикласникам у майбутнє, перерізали перша вчителька Голофастова Галина Сергіївна та класний керівник Тоцька Наталія Володимирівна.

Під музику та гумористичні представлення в святковому залі почали з’являтися чарівні дівчата та серйозні юнаки. Нарешті настала мить, до якої кожен із них ішов довгих дев’ять літ: директор школи Малашков Ігор Валентинович вручив свідоцтва про закінчення Кардашинської ЗОШ 1-11 ступенів. Отримуючи перший важливий документ у своєму житті, кожен випускник став на символічну підкову, щоб загадати бажання про свою долю.

Привітати своїх старших товаришів прийшли молодші школярі. Чарівний вальс для випускників подарували Пашкевич Каріна та Правдюк Ярослав. А учениці з класу Пласкальна Олена, Кушнаренко Софія, Філіппова Настя, Пісоцька Ганна разом із завучем школи Дементєєвою Людмилою Анатоліївною порадували присутніх чудовою піснею «Мамина сорочка». З побажаннями удачі звернулася перша вчителька Голофастова Галина Сергіївна до свого першого випуску.

2

Символічні свічки, які не згасли до кінця вечора, запалила для своїх випускників класний керівник Тоцька Наталія Володимирівна.

Дев’ятикласники підготували справжній сюрприз: разом зі словами вдячності вони вручили всім вчителям дипломи, а потім заспівали чудову пісню.

Закінчився бал традиційним вальсом, на який щасливі та сумні випускники запросили батьків і вчителів.