Алло! Шукаємо таланти — 2012

Конкурс «Алло! Шукаємо таланти» залишиться в пам’яті надовго. В час, коли сонце шле свої промені, осяваючи щасливі, привітні усмішки, коли сади одягаються у біле вбрання, а морозець вправною рукою вимальовує візерунки на склі, коли радують око біленькі сніжиночки, а зима крокує вправною ходою, наближаючи всіх до новорічних свят.

6

Коли всі діти з нетерпінням чекають подарунків від Святого Миколая, у школі своїми талантами радують дорослих і малечу учні початкових класів. 19 грудня стало традиційним проведення в школі конкурсу «Алло! Шукаємо таланти». Цьогорічні 13 учасників принесли з собою неоціненний скарб — любов до поетичного слова, музики, хореографії. А ще — доброзичливість у серці, бажання творити. Немало зібралося і глядачів, щоб вшанувати мистецтво. Учасники подарували всім мить насолоди, влучним словом порадували присутніх. Святковий концерт надали право розпочати гурту «Співуча пір’їнка», які виконали пісню «Нічкою темною». 9 учасників продемонстрували майстерність художнього слова, де першість посіли Кушнаренко Софія (4 клас), Пласкальна Олена (4 клас), Петрушенко Ліза (4 клас) та Главацька Юлія (1 клас). 3 конкурсанти змагалися в номінації «вокал». Рішенням журі у складі Малашкова І.В., Голофастової Г.С. та Пашкевич О.М. усім трьом учасникам одностайно віддали І місце -Пласкальній Олені (4 клас), Філіпповій Анастасії (4 клас) та Тоцькому Сергію (3 клас).

6 - копия
Своїм талантом — грою на сопілці — дивував присутніх учень 3 класу Пашкевич Захар, якому акомпанував на баяні брат — семикласник Пашкевич Назар.

Діти після кожного виконання художнього номеру виконували ще й завдання ведучої: грали в ігри, співали новорічні пісні, відгадували загадки, вгадували музичні інструменти та мелодії відомих танців. Старшокласниці Дементєєва Вікторія та Негруза Крістіна показали красу і ритмічність циганського танку, а Трегуб Ясіна — гопака. Сміх, гарний настрій та приємні посмішки сяяли на очах конкурсантів та глядачів. Хвилюючим став момент вручення грамот та подарунків. Цього року спонсорами свята стали приватні підприємці Катушіс І.С. та Холодняк Т.М., «Солодке диво» прийшлось до смаку усім учасникам. У кожній дитині — сонце, тільки дайте йому світити. Давайте всіляко підтримувати такі починання, тоді діти будуть впевнені у собі, нехай вони живуть з визнанням, а значить, вчаться довіряти. Давайте створювати позитивні умови для розвитку наших учнів. І нехай вони творять разом — бо це муза душі, нехай вони дарують хороший настрій — і життя буде усміхатися.

Оргкомітет запрошує до участі всіх бажаючих у наступному 2013 році. Час і місце проведення залишаються незмінними: 19 грудня о 12:00 У Кардашинській ЗОШ.

Дементєєва Л.А., заступник директора з НВР