Новорічні ранки — 2012

Коли в будинку з’являється красуня-ялинка, то люди починають чекати казкового дива і новорічних чудес. Особливо чекають свята дітлахи. Отож, 28 грудня у гарно прикрашеному залі Кардашинської загальноосвітньої школи біля зеленої лісової гості, яка святково сяяла різнокольоровими іграшками та вогнями, зібралися молодші школярі.

Перетворившись на святкових героїв, у яскравих костюмах, схвильовані і дуже гарні, діти із великим задоволенням розіграли цікаву новорічну виставу. Вони читали вірші, співали веселих пісень, водили хороводи навколо ялинки, танцювали запальні танці, грали у різні ігри, відгадували загадки і з нетерпінням чекали, коли нарешті Дід Мороз (а в цьому році з його роллю добре справилися учні 8 класу — Пашкевич Євген та Хмелєвський Владислав) разом зі снігуронькою (це Пласкальна Альона, Трегуб Ясіна, Дементєєва Вікторія) почнуть із червоного мішка діставати солодкі подарунки.

8

За чудові виступи юні артисти були нагороджені бурхливими оплесками глядачів, яких зібралося дуже багато. Хоча учні середніх класів уже не вірять у казкового Діда Мороза, але чекають новорічних свят все одно з нетерпінням, бо це — час веселощів та подарунків. На суд глядачів були представлені новорічні пісні, веселі сценки, неймовірні танці і хороводи. Таланти учнів винагороджувалися дружними оплесками у залі. Діти із задоволенням пограли у цікаві конкурси і за свої виступи отримали солодощі з торбини Діда Мороза.

На згадку про веселе новорічне дійство залишилися чудові фотографії. З Новим роком! Веселих свят!