День усіх закоханих

14 лютого у нашій школі відбулося свято для молодших школярів «Симпатія з першого погляду». Почуття любові тісно пов’язані із серцем. Адже саме серце є символом дружби, символом почу4ттів. Серце може бути м’яким і добрим, чуйним і лагідним, палким і гарячим, жорстким, крижаним, злим та зрадливим. І саме від серця залежить, якою буде людина.

10

За давньою легендою зла чаклунка розбила людські серця і розкидала половинки по світу, бо дуже заздрила людській радості і щастю. І щоб здобути втрачене щастя, кожній людині треба знайти свою половину. Вона одна єдина у світі, тому дуже важко не помилитися.

От і на нашому святі хлопчики і дівчатка знаходили свої половинки. Їм були запропоновані різні важкі випробування, які конкурсанти витримали з честю. Конкурси мали різноманітний характер: «Знайомство», «Квіти для дівчини», «Відгадай бажання», «Хто у парі голова» та інші.

Всі учасники продемонстрували прекрасні якості гідності та честі, виявили неабиякі знання з психології, показали високий рівень ерудиції, вразили акторськими здібностями. За одностайним рішенням журі всі вони мають чисті, відкриті та щирі серця. Парам присуджували звання: «Найвишуканіше», «Найелегантніша», «Найартистичніша», «Найдобріша» та ін.

Тож нехай завжди палають любов’ю, вірою і надією наші серця.

Трегуб О.В.